پیام های همبستگی به اعتصاب کارگران فولاد اهواز  – صدای مستقل کارگران فولاد اهواز 

پیام‌های همبستگی که در اعتصاب‌های دوره‌های اخیر چه به شکل رسمی و آنهایی که برایمان ارسال شده گسترده و همدلانه و نشان‌دهنده زمینه‌های اتحاد در جنبش کارگری است. به ویژه در اعتصاب اخیر ما به لیستی از حمایت‌گران و متحدین برمی‌خوریم که به شکل‌های مختلف با کارگران گروه ملی همراهی کردند:

مردم اهواز که در کف خیابان کنار ما و در صف کارگر ایستادند، نوشته‌هایی که با عنوان کارکنان ارکان ثالث بدست ما رسید، پیام‌هایی را هم از پرستاران مازندران دریافت کردیم با این مضمون که شجاعت پرسنل گروه‌ملی را سرلوحه خود قرار داده‌اند و همینطور شورای صنفی تشکل‌های فرهنگیان ایران که در بخشی از پیام معلمان نوشت کارگران فولاد خیابان‌های شهر را با شعارهای پیشروانه و هوشمندانه به مردم برگرداندند. جمعی از کارگران ذوب‌آهن اصفهان و تعدادی از کارگران نیشکر هفت تپه را شاهد بودیم از برادران خود در اهواز حمایت کردند ، بازنشستگان معترض و محترم که دردها و شعارهای مشترک را دیدند و اعتصاب‌کنندگان در کردستان به اعتصاب قدرتمند گروه‌ملی افتخار نمودند. به این موارد اضافه می‌کنیم پشتیبانی که از طرف دیگر گروه‌های کارگری و رسانه‌های مستقل و برخی از هنرمندان انجام گرفت.

صدای مستقل گروه ملی فولاد در اهواز از تمام کارگران و انسان‌های شریف و حق‌طلب که نوری در دل شب سیاهند و ما را برای استمرار در مطالبه‌گری همراهی می‌کنند  تشکر می‌کند و پیام کارگران مستقل گروه ملی فولاد را با صدای حقیقی و آزاد به نشانه همبستگی متقابل اظهار می‌دارد.

http://t.me/sedayemostaghelfolad

About admin

Check Also

اخبار و گزارش های کارگری 27 فروردین ماه 1403

اخباروگزارش های کارگری 27 فروردین ماه 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *